W sezonie letnim uczestnicy trenują na obiektach sportowych MOSiR Łomża, natomiast w sezonie zimowym w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 7 przy ulicy Mickiewicza.
Organizowane przez MOSiR Łomża zajęcia rozwijają indywidualną sprawność ruchową, uczą dzieci pracy w zespole oraz hartują i wspierają rozwój emocjonalny. Obecnie trwa nabór dziewcząt i chłopców z roczników 2016, 2017 i młodszych. Chętnych MOSiR zaprasza na treningi, które odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godz. 16:00-17:00 na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 86 215 06 05 lub u trenera tel. 502 514 411.


![Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO] Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-tadeusz-walewacz-piosenki-o-milosci-koncert-w-hali-kultury-w-lomzy-video-1764420263.jpg)
![Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO] Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-magia-swiat-na-starym-rynku-w-lomzy-na-starym-rynku-pojawila-sie-choinka-1764418104.png)
![20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO] 20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-20-lecie-lomzynskiego-bractwa-kurkowego-uroczysty-jubileusz-i-inwestytura-sw-brunona-video-1764770590.png)

Komentarze