- Wyniki napawają optymizmem i motywują do dalszej ciężkiej pracy - mówi Paweł Remiszewski z Akademii Sportu Medyk. - Wyjazd na zawody był możliwy dzięki Mariuszowi Chrzanowskiemu, prezydentowi miasta Łomży oraz miastu Łomża – dodaje Paweł Remiszewski.
Wyniki:
- Marek Pasławski - trzy złote medale,
- Patrycja Pasławska - trzy złote medale,
- Julia Remiszewska - jeden złoty i jeden srebrny medal,
- Natalia Remiszewska – złoty medal,
- Szymon Tomaszewski – jeden złoty i jeden srebrny medal,
- Liliana Tomaszewska – dwa złote i jeden brązowy medal,
- Zofia Chrapowicz - jeden złoty i jeden zrebrny medal,
- Laura Romatowska – jeden srebrny medal.
![Akademia Sportu Medyk z workiem medali [FOTO] Akademia Sportu Medyk z workiem medali [FOTO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-akademia-sportu-medyk-z-workiem-medali-foto-1713858745-full.jpg)
Komentarze