Na terenie parafii znajduje się również murowany kościół unicki, zbudowany w 1798 roku, pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Oba kościoły przeszły ostatnio gruntowne remonty, prowadzone pod kierownictwem obecnego proboszcza, Dziekana Dekanatu Wysokomazowieckiego, księdza Ryszarda Niwińskiego.
![Odpust Św. Rocha w Parafii Św. Jana Chrzciciela zaprasza na odpust - [VIDEO] Odpust Św. Rocha w Parafii Św. Jana Chrzciciela zaprasza na odpust - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-odpust-sw-rocha-w-parafii-sw-jana-chrzciciela-zaprasza-na-odpust-video-1723450441.jpg)

![Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO] Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-tadeusz-walewacz-piosenki-o-milosci-koncert-w-hali-kultury-w-lomzy-video-1764420263.jpg)
![Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO] Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-magia-swiat-na-starym-rynku-w-lomzy-na-starym-rynku-pojawila-sie-choinka-1764418104.png)
![20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO] 20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-20-lecie-lomzynskiego-bractwa-kurkowego-uroczysty-jubileusz-i-inwestytura-sw-brunona-video-1764770590.png)

Komentarze