
Wydarzenie organizowane jest z okazji 106. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Start biegu zaplanowany jest na godzinę 12:00 na terenie przy świetlicy wiejskiej w Giełczynie. Dystans biegu wynosi 1918 metrów – nawiązuje do roku, w którym Polska odzyskała niepodległość po 123 latach zaborów.
Przed rozpoczęciem biegu uczestnicy wspólnie odśpiewają hymn Polski, oddając cześć bohaterom, którzy walczyli o wolność ojczyzny. Każdy biegacz otrzyma flagę Polski oraz tradycyjną strażacką grochówkę.
„Bieg z biało-czerwoną flagą” to wspaniała okazja do aktywnego uczczenia Narodowego Święta Niepodległości w duchu patriotyzmu i jedności pod biało-czerwonymi barwami.
Zapisy dostępne na stronie: www.elektronicznezapisy.pl
Niech 10 listopada stanie się dniem radości i wspólnego świętowania niepodległości!



![Nowa pracownia mammografii w łomżyńskim szpitalu. Sprzęt wspierany sztuczną inteligencją - [VIDEO] Nowa pracownia mammografii w łomżyńskim szpitalu. Sprzęt wspierany sztuczną inteligencją - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-nowa-pracownia-mammografii-w-lomzynskim-szpitalu-sprzet-wspierany-sztuczna-inteligencja-video-1777376952.jpg)


![Kolej do Łomży się nie spóźni - [VIDEO] Kolej do Łomży się nie spóźni - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-kolej-do-lomzy-sie-nie-spozni-video-1777380037.jpg)

Komentarze