Reklama
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Samorząd Województwa Podlaskiego podsumowuje rok 2024 - [VIDEO]
W siedzibie urzędu marszałkowskiego w Białymstoku odbyła się konferencja prasowa podsumowująca rok pracy samorządu Województwa Podlaskiego .Wzięli w niej udział marszałek Łukasz Prokorym, a także wicemarszałkowie Wiesława Burnos i Marek Malinowski oraz członkowie zarządu Jacek Piorunek i Bogdan Dyjuk.
Pierwszy głos zabrał marszałek Lukasz Prokorym.Przypomniał, że w ciągu ostatniego roku zarząd spotykał się z wieloma wyzwaniami, jak chociażby zamknięta granica z Białorusią. Za duży sukces uznał natomiast wydatkowanie funduszy europejskich, które jest jednym z głównych zadań samorządu województwa.
- 08.05.2025 14:42
Reklama
Komentarze