Reklama
Wąsik i Sasin w Podgórzu - ostatnie metry kampanii
W Podgórzu pod Łomżą doszło do jednego z ostatnich spotkań przedwyborczych w województwie podlaskim. Podsłowie Maciej Wąsik i Jacek Sasin zaprosili mieszkańców okolicznych miejscowości na rozmowę podsumowującą kampanię wyborczą na urząd prezydenta Polski.
- 15.05.2025 18:24

Reklama
Komentarze