poniedziałek, 20 maja 2024 13:52

Łomża biegała w Raszynie

Zawodnicy dwóch łomżyńskich klubów wzięli udział w IV Ogólnopolskim Biegu Raszyńskim.

Nasi biegacze wśród 560 startujących wywalczyli czołowe lokaty zarówno w biegu Open jak i w swoich kategoriach. W biegu zwyciężył Biwot Wycliffe Kipkorir -29.07 (Kenia) przed Radosławem Kłeczkiem-29.58 (Sporting Międzyzdroje) i Jakubem Nowakiem -30.01 oraz Emilem Dobrowolskim-30.39 (obaj LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA). Również z dobrej strony pokazali się biegacze KS ŁOMŻANIE, Andrzej Godlewski ustanowił swój rekord życiowy -34.51 co dało mu 16-tą lokatę a Dariusz Szymański był co prawda 31, ale w swojej kategorii( tj. 50-54 lat) wywalczył znakomite drugie miejsce uzyskując dobry wynik- 36.56.