Sześciolatki wzięły udział w kolejnym spotkaniu w PWSIiP - VIDEO
Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży po raz kolejny odwiedziły sześciolatki z łomżyńskich szkół i przedszkoli. Tym raze, hasłem spotkania było: "Z czystością i ruchem jestem wielkim zuchem"
20.04.2016 08:40