Zakończono II edycję „Podlaskiego programu wsparcia stypendialnego uczniów szkół i placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie ogólne”
Każdemu, kto spełnił wymagane kryteria przyznano stypendium w kwocie 7,5 tysięcy złotych. Zgodnie z celem projektu wsparcie finansowe zostało przeznaczone na pomoc dla najzdolniejszych uczniów uczęszczających do szkół z obszaru województwa podlaskiego, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Wnioski można było składać do 9 maja 2025 roku. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027.
25.09.2025 11:09