Mistrzowie sportu mają nagrody i bal  

  • 11.02.2018, 01:06 (aktualizacja 13.02.2018 11:11)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Mistrzowie sportu mają nagrody i bal
Uroczystość podsumowania sportowych dokonań minionego roku ma w Łomży już pięcioletnią tradycję. Łomżyńskie Laury Sportowe przyznawane są Sportowcom Roku, Drużynie, Trenerowi, Talentowi, Sponsorowi oraz za Całokształt Działalności w Łomżyńskim Sporcie i za Inne Osiągnięcia Sportowe.

Tym razem sportowcy i przyjaciele sportu wypełnili salę restauracji „Amadeus”. Wśród nich posłowie Bernadeta Krynicka i Lech Antoni Kołakowski, prezydent Mariusz, Chrzanowski z zastępcami -  Agnieszką Muzyk i Andrzejem Garlickim. Przedstawiciele Rady Miejskiej, instytucji i organizacji.

- Staram się realizować obietnice, o których mówiłem trzy lata temu  w kampanii. Z roku na rok kierujemy na sport coraz większe środki, ale warto też mówić o innych możliwościach, które daje samorząd.  Zapowiadałem stypendia dla wybitnych sportowców i dzisiaj taka pomoc zostanie wręczona kilkunastu osobom, które osiągają już duże sukcesy i znakomicie rokują na przyszłość.  Cieszymy się, że mamy utalentowaną młodzież. Dobrze, że wspierają  ją ludzie, którzy z wielkim zaangażowaniem pracują na rzecz sportu - mówił prezydent Mariusz Chrzanowski.

Przypomniał również o inwestycjach związanych z bazą sportową. To np. realizowana już hala przy SP 7. Rozpoczyna się przygotowywanie dokumentacji dla podobnych obiektów przy SP 5 i SP 2.

- Będziemy korzystać z projektu „ Sportowa Polska” i rozważamy kolejne plany związane z boiskami dla dobrze rozwijających się łomżyńskich drużyn piłkarskich. No i oczywiście jest temat nowej hali widowiskowo - sportowej, o której zaczynam rozmawiać w Ministerstwie Sportu - dodał prezydent.

Uhonorowani łomżyńscy sportowcy odebrali z rąk prezydenta statuetki, dyplomy, nagrody i stypendia.

- Jestem zaszczycony. Po raz drugi udało mi się zdobyć pierwsze miejsce jako trenerowi. Jestem również zadowolony, że klub „Tiger” jest na trzecim miejscu i  dumny ze swoich zawodników,  którzy cały czas się rozwijają i odnoszą sukcesy - powiedział Zbigniew Maleszewski, prezes i trener klubu bokserskiego "Tiger" Łomża.

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe