Rutkowski zawęża krąg podejrzeń we współpracy z policją dwóch krajów

  • 12.04.2018, 14:32 (aktualizacja 12.04.2018 14:59)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook
Rutkowski zawęża krąg podejrzeń we współpracy z policją dwóch krajów materiały operacyjne RUTKOWSKI PATROL
Znamy już wizerunki osób, które mogą mieć bezpośredni związek z zamachem na łomżyńskiego biznesmena. Materiały opublikowal portal Patriot24 niespełna dobę po konferencji prasowej detektywa Krzysztofa Rutkowskiego w hotelu „Gromada” w Łomży.

Z ustaleń słynnego tropiciela spraw kryminalnych Krzysztofa Rutkowskiego wynika, że zarówno zleceniodawca jak i bezpośredni wykonawca pochodzili zza wschodniej granicy Polski. Na łomżyńskiej konferencji prasowej poinformował media, że nazwiska tych osób przekazał już do Komendy Głównej Policji na Ukrainie. Sprawę prowadzi intensywnie również na terenie Polski, współpracując z krajową policją.

- Z naszych informacji wynika, że ze sprawą może być powiązany rezydujący w Kijowie rosyjski biznesmen Wladimir H. Robił on interesy z przedsiębiorcą z Łomży i mogło dojść między nimi do konfliktu, bo Polak wycofał się z interesów. Otrzymywał już w związku z tym groźby karalne – przekazał detektyw Krzysztof Rutkowski.

Według ustaleń jego Biura Detektywistycznego, kolejna osoba w kręgu tej sprawy, to obywatel Ukrainy Georgij A. To człowiek, który też zna się z przedsiębiorcą z Łomży. Jest też trzeci mężczyzna, który filmował posesję w Łomży.

- Będziemy ściśle współpracować z oficerami wydziału Kryminalnego Komendy Głównej Policji w Kijowie, w celu ustalenia związku tych dwóch osób z próbą egzekucji na terenie Łomży, do której doszło w minioną sobotę – zapowiada Krzysztof Rutkowski. - Jesteśmy zdeterminowani, by zarówno zleceniodawca jak i bezpośredni wykonawca znaleźli się w więzieniu - tłumaczy właściciel Biura Detektywistycznego

Już w przyszłym tygodniu Rutkowski planuje zorganizowanie konferencji prasowej w Kijowie. Ze względu na medialny wydźwięk sprawy, jej szybkim wyjaśnieniem jest zainteresowana także strona ukraińska.

 


 

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe