Franek Łowca Bramek i Gabor Łowca Turbo Kozaków w Łomży - [WIDEO]

  • 22.06.2018, 21:33 (aktualizacja 24.06.2018 11:21)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook
Franek Łowca Bramek i Gabor Łowca Turbo Kozaków w Łomży - [WIDEO]
Z udziałem tych dwóch znakomitych łowców Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży urządził obławę na sportowe talenty wśród dzieci i młodzieży z Łomży i innych jeszcze miejscowości. Po raz pierwszy prezydent miasta i MOSiR zaprosili najmłodszych na Łomżyński Dzień Sportu.

To najnowszy pomysł miejskiej instytucji, która ma wiodącą rolę w działaniach na rzecz krzewienia kultury fizycznej i sportu. Zaproszenie zaadresowane zostało do dzieci, młodzieży, rodziców klubów i stowarzyszeń sportowych.

Różne dziedziny rywalizacji – przede wszystkim w piłce nożnej – przeplatane były atrakcjami z innych dziedzin. Gwiazdą Dnia Sportu stał się niewątpliwie były reprezentant Polski w piłce nożnej, jeden z najlepszych „goleadorów” w historii polskiej piłki ligowej i repezentacyjnej – Tomasz Frankowski. Gwiazdą był także znany z oryginalnego programu telewizyjnego, w którym umiejętnościami popisują się piłkarze polskiej ekstraklasy, Łowca Turbo Kozaków Grzegorz GABOR Jędrzejewski!

- Grywałem w Łomży jako junior Jagiellonii z ŁKS-em. Bardzo się tu wszystko zmieniło na korzyść. Bardzo dobrze, że są realizowane takie inicjatywy na rzecz sportowego wychowania dzieci – mówił „Franek Łowca Bramek”.

Łomżyński Dzień Sportu na Stadionie Miejskim to m.in. VI Olimpiada Lekkoatletyczna Przedszkolaków. Urozmaicana występami taneczno – wokalnymi podppiecznych MDK – DŚT, a także show cyrkowej grupy The Clown Circus Show Ruperth and Rico.

Osoby, które wspierają działania MOSiR w propagowaniu sportu otrzymały podziękowania i upominki. W nieb pofrunęło baloniki dla uczczenia jubileuszu 600-lecia praw miejskich Łomży. Po południu nastąpił dalszy ciąg atrakcji, z mi. In, turniejami piłkarskimi dziewcząt oraz młodzieżowców oraz ekscytującym starciem Rodzice kontra Urząd Miejski.

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe