List Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

  • 2.11.2018, 11:31 (aktualizacja 02.11.2018 12:06)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
List Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego KWW MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO
Szanowni Mieszkańcy Łomży

Serdecznie Państwu dziękuję za udział w wyborach. Wyraziliście w ten sposób swoją odpowiedzialność za los naszego miasta. Szczególne podziękowania kieruję do osób, które doceniając pracę stworzonego przeze mnie zespołu, oddały na mnie swój cenny głos. W niedzielę wyborczą przekonałem się, że nie liczy się tylko przynależność partyjna, ale przede wszystkim, to kto kim jest, co zrobił, co sobą reprezentuje i czy dotrzymał słowa.

Od czterech lat sprawuję zaszczytny, ale i niezwykle odpowiedzialny urząd Prezydenta Miasta Łomży. Od pierwszego dnia pełnienia tej funkcji pracowałem, by odwdzięczyć się za zaufanie otrzymane w poprzednich wyborach samorządowych. Myślę, że to były udane lata dla Łomży. Nasza wspólna praca zaowocowała rozwojem miasta, które stało się jeszcze piękniejsze, bardziej przyjazne dla rodzin, seniorów czy przedsiębiorców. Przy podejmowanych działaniach zawsze słuchałem głosu mieszkańców, to Państwo inspirowaliście mnie do podejmowania nowych wyzwań.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że przed wyborami i w ich trakcie zaostrzają się podziały, gdyż każdy z komitetów chce odnieść zwycięstwo i samodzielnie rządzić. Moje doświadczenia w tym zakresie są zupełnie inne. W praktyce jest tak, że trzeba szukać kompromisów, bowiem dobro ogólne jest ważniejsze niż jednostkowe cele. Jestem w stanie współpracować z każdym, kto tylko chce budować Naszą Małą Ojczyznę.

Mieszkańcy Łomży mają różne poglądy i spojrzenia na sprawy miasta. Według mnie współpraca ponad wszelkimi podziałami na szczeblu rady miasta, samorządu i rządu powinna być priorytetem. Przez 12 lat mojej pracy w samorządzie byłem, jestem i będę osobą o takich samych prawicowych poglądach, bez względu na zmiany wokół mnie. Nie ukrywam, że te ideały są podstawą mojego systemu wartości. Jednakże szanuję ludzi, którzy mają inne poglądy i uważam, że różnorodność może bardziej ubogacać nasze miasto.

Przez całą kadencję konsekwentnie realizowałem zobowiązania wyborcze. Wprowadziłem samorządowe becikowe, Kartę Seniora m.in. uprawniającą do bezpłatnej komunikacji miejskiej dla osób po 60. roku życia czy program stypendialny dla sportowców. Skutecznie zrealizowaliśmy inwestycje, które poprawiły komunikację drogową w Łomży i podniosły komfort życia mieszkańców niezależnie od ich wieku. Na ukończeniu są już prace w Parku im. Jana Pawła II. Efektywnie zabiegaliśmy o pozyskanie środków unijnych na realizację wielu inwestycji. W okresie 2015-2017 zrealizowaliśmy w sumie 375 zadań inwestycyjnych na łączną kwotę 142 053 442,28 zł. Wydatki inwestycyjne sfinansowaliśmy zaledwie w 4,93% kredytem, a w 95,07% środkami własnymi i pozyskanym dofinansowaniem.

Łomżę widzę jako nowoczesny, przyjazny i prężny ośrodek miejski, ceniony przez inwestorów i lubiany przez mieszkańców i gości. Wiele już zostało zrobione, wiele problemów rozwiązano, wiele zostało do pokonania. Jest to proces ciągły, nigdy się nie kończący. Ważne, aby w tym budowaniu nie dzielić się, a być razem dla dobra naszego miasta.

Dnia 4 listopada wspólnie zdecydujemy o przyszłości naszego miasta na najbliższe pięć lat. Gorąco zachęcam Państwa do aktywnego udziału w II turze wyborów. Każdy głos jest ważny. Jeżeli ponownie obdarzycie mnie Państwo zaufaniem, zapewniam – z pełną odpowiedzialnością, dalej będę aktywnie i energicznie pracował na rzecz naszego wspólnego dobra, jakim jest Łomża.

Dotrzymuję słowa!

Mariusz Chrzanowski

 

MATERIAŁ WYBORCZY KWW MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
OKO
OKO 1.11.2018, 20:23
Powidzenia i trzymam mocno✊️
Gościu
Gościu 1.11.2018, 15:10

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

łomżanka
łomżanka 30.10.2018, 17:14
Do boju Panie Prezydencie Mariuszu II tura będzie Pana. Powodzenia.

Pozostałe