O nas

Naszą misją jest pokazywanie i, w miarę możliwości, objaśnianie świata zwłaszcza w jego wymiarze społecznym, gospodarczym i kulturalnym, z troską o narodową i regionalną tożsamość, z szacunkiem dla  lokalnych tradycji i wartości. Rzetelność i wysoka jakość są w naszej pracy normą.

Grupa Medialna Narew od wielu lat jest obecna w codziennym życiu północno – wschodniej Polski. Programy wchodzącej w skład GMN Telewizji Narew docierają do mieszkańców m.in. Białegostoku, Łomży, Ostrołęki, Kolna, Zambrowa, Wysokiego Mazowieckiego, Hajnówki, Siemiatycz, Bielska Podlaskiego, Czarnej Białostockiej.

Realizowane przez nas telewizyjne materiały są obecne także sieciach kablowych w ponad 115. miastach Polski dzięki przynależności Telewizji Narew do Stowarzyszenia Polskich Telewizji Lokalnych i Regionalnych. Telewizje lokalne spełniają często w lokalnych społecznościach rolę mediów publicznych.

Zajmujemy się rzeczywistymi problemami ludzi, którymi nie zainteresują się duże stacje komercyjne. Bezpośredni kontakt z odbiorcami buduje między nami zaufanie i i sprawia, że jesteśmy tak chętnie oglądani. 

Przekaz przygotowywany przez dziennikarzy Grupy Medialnej Narew trafia również do odbiorców za sprawą portalu internetowego www.narew.info, mediów społecznościowych (własny profil na facebook.com) oraz serwisów internetowych poszczególnych stacji telewizyjnych. Nie stronimy od najbardziej klasycznej formy upowszechniania informacji, czyli prasy, którą w GMN reprezentuje Tygodnik Narew. 

Zapraszamy 862 167 444.