WALIZKA wraca do Łomży. Cztery dni teatru, który wychodzi do ludzi - [VIDEO]
Pod koniec czerwca Łomża znów stanie się miastem teatru. Od 25 do 28 czerwca odbędzie się 39. edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego WALIZKA, organizowanego przez Teatr Lalki i Aktora w Łomży. Przed publicznością cztery dni spotkań z artystami z Polski i zagranicy, spektakle konkursowe, wydarzenia plenerowe i przedstawienia, które będzie można zobaczyć nie tylko w salach, ale także w przestrzeni miasta.
Wczoraj, 12:41