Procesja Bożego Ciała w parafii Krzyża Świętego w Łomży

  • 26.05.2016, 18:23 (aktualizacja 26.05.2016, 18:43)
  • Maciej Gryguc
Procesja Bożego Ciała w parafii Krzyża Świętego w Łomży
Dziękujemy Bogu, że był z nami tu na ulicach, na naszych codziennych drogach - powiedział ksiądz Andrzej Godlewski, proboszcz parafii Krzyża Świętego w Łomży po zakończeniu procesji Bożego Ciała i przed udzieleniem błogosławieństwa wiernym i odśpiewaniem hymnu "Te Deum".

Parafia Krzyża Świętego to jedna z najmłodszych, ale zarazem największych łomżyńskich parafii. W procesjach Bożego Ciała biorą w niej udział tysiące uczestników. Zatrzymują się przy czterech ołtarzach i modlitwą oraz śpiewem dają świadectwo swojej wiary. Wśród niosących baldachim byli tam razem znanej nie tylko w parafii i Łomży, ale już w całej diecezji członkowie Grupy Ratowniczej "Nadzieja".   

Maciej Gryguc

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe