Kolorowa młoda Łomża na Starówce

  • 03.06.2016, 00:22 (aktualizacja 03.06.2016, 00:26)
  • Maciej Gryguc
Kolorowa młoda Łomża na Starówce
Gdyby zabawa w Holi Day, czyli w Karnawał Kolorów nie została wymyślona wśród wyznawców hinduizmu w Indiach, pewnie narodziłaby się w Łomży. Podobnej eksplozji radości już dawno nie było na Starym Rynku.

Holi Day z proszkami w wielu kolorach zaproponowali w Łomży organizatorzy Juwenaliów, czyli studenci  Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości. Ze sceny leciały w tłum torebki z farbkami. Pomarańcz, zieleń, fiolet i inne barwy trafiały potem na włosy, nosy, twarze, ręce, buty setek uczestników zabawy. Okazało się przy tym, że jest to kolorowe święto najmłodszej, młodej i całkiem dojrzałej Łomży. W posypywanie siebie i całego otoczenia kolorami włączyły się całkiem małe berbecie, gimnazjaliści, licealiści, studenci.    

Cały na pomarańczowo paradował Mateusz Dąbrowski, jeden z organizatorów i niedawny gość Telewizji Narew. Podobnie jego koleżanki i koledzy. Jeszcze Juwenaliów nie kończą...   

Maciej Gryguc

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe