Juwenalia. Młoda Łomża lubi i umie się bawić - FOTO (wkrótce VIDEO)

  • 06.06.2016, 12:33
  • Katarzyna Sałacka
Juwenalia. Młoda Łomża lubi i umie się bawić - FOTO (wkrótce VIDEO)
Będzie się działo - zapowiadali organizatorzy łomżyńskich Juwenaliów. Nie kłamali . Podczas dni kultury studenckiej Łomża była kolorowa, wesoła, taneczna, piękna i bardzo młoda. Teraz już emocje trzeba wyciszać, bo za pasem sesja egzaminacyjna.

Nie byłoby Juwenaliów gdyby nie impreza do późnej nocy na świeżym powietrzu. Wszyscy bawili się przy reggae, disco, rocku i hip-hopie. Dzięki zespołom i wykonawcom takim jak: Power Play, Kękę, Hurt, FireWalk, Skafander, Bayera, Fabryka Snów, Spirituals Jazz, było głośno i bardzo wesoło. Uczestnicy imprezy przy niektórych utworach przekrzykiwali wykonawców. Coś o tym wie zespół Bayera.

- Niech pani sama zobaczy, jaka w Łomży jest publiczność - mówił wokalista zespoły Bayera. - Zawsze dobrze się bawię na swoich koncertach, ale tutaj jest naprawdę cudownie! Każdemu wykonawcy życzę tak wesołej i rozśpiewanej publiczności. Schodzę ze sceny pod ogromnym wrażeniem. Dzięki Łomża!

Impreza skończyła się po godz. 2 w nocy. Ostatnim wykonawcą był zespół Power Play. Na muszli koncertowej w Łomży było wtedy setki osób.

- Chłopcy dali radę - mówiła Aneta Gawrońska, zaraz po koncercie zespołu. - Wielkie dzięki im za to, że grali i śpiewali na żywo. Nie wszystkich, grających muzykę disco-polo na to stać.

Juwenalia się udały. Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży wracają już do codzienności. Organizatorzy wysoko podnieśli poprzeczkę tym, którzy studenckimi imprezami zajmą się w przyszłym roku. Nie lada wyzwanie przed Wami!

Katarzyna Sałacka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe