Opera i Filharmonia Podlaska z 4 milionami wyświetleń

  • 14.06.2016, 18:27
  • Karolina Łomotowska
Opera i Filharmonia Podlaska z 4 milionami wyświetleń
Na pierwszym miejscu w najnowszym raporcie MUSE znalazła się Filharmonia Narodowa, a na drugim Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku. W maju 2016 roku po raz pierwszy w raporcie pojawiła się nowa branża: teatry, filharmonie i opery.

Na trzecim miejscu znalazł się kanał opernarodowa. W okresie całego okresu istnienia kanałów niekwestionowanym liderem jest Opera i Filharmonia Podlaska. W ciągu ponad 8 lat istnienia zebrała 4 miliony wyświetleń. Kolejne miejsca to operanarodowa i Teatr Muzyczny Capitol. Pierwsza dwójka najczęściej subskrybowanych kanałów to te same, które zdominowały kategorię wyświetleń od początku istnienia kanału. Prowadzi Opera i Filharmonia Podlaska z ponad 2 tysiącami subskrypcji, a na drugim miejscu znalazł się kanał operanarodowa. W przypadku całego okresu istnienia kanału Opera i Filharmonia Podlaska nie ma sobie równych. Jest jedynym kanałem, który przekroczył 10 tysięcy interakcji. Na kolejnej pozycji ze zdecydowanie gorszym wynikiem znalazła się operanarodowa.

Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku jest obecnie największą instytucją artystyczną na terenie północno-wschodniej Polski i najnowocześniejszym centrum życia kulturalnego w tej części Europy. Miejscem, w którym muzyka przenika się ze sztuką. Na naszym kanale You Tube chcemy dzielić się tym co inspirujące, piękne i ciekawe w muzyce klasycznej, operowej i nie tylko.

Raport MUSE dostępny jest już dostępny: http://raport.yourmuse.io/

Karolina Łomotowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe