Euro na Starówce, czyli bialo-czerwono na Farnej i w Paryżu

  • 21.06.2016, 00:36 (aktualizacja 21.06.2016, 10:50)
  • Maciej Gryguc
Euro na Starówce, czyli bialo-czerwono na Farnej i w Paryżu
Po Niemcach przyszedł czas na Ukraińców. Polscy piłkarze kończą grupową część rywalizacji o mistrzostwo Europy z ogromnymi szansami na awans i dalsze dawanie kibicom emocji i radości. Bądźmy razem z biało-czerwonymi. Najlepiej "Na Farnej".

Jak kiedyś powiedział szkocki trener Bill Shankly: Piłka nożna to nie jest sprawa życia i śmierci. To coś znacznie poważniejszego".

Z Kozakami mamy swoje porachunki na boisku. Czasami my im potrafiliśmy dokopać, czasami oni nam. Tym razem oni grają już tylko o honorowe pożegnanie, a my o jak najlepszą pozycję przed kolejną fazą turnieju.  

Po dotychczasowych rozstrzygnięciach pewny awans mają na razie Francja i Szwajcaria z grupy A, Walia i Anglia - z grupy B, Włochy, Hiszpania. Kilka innych krajów ma szanse prawie 100-procentowe. Do środy wszystko będzie wiadomo.     

A zatem kibice, z nadzieją sercach i śpiewem na ustach we wtorek do restauracji "Na Farnej"! Początek meczu z Ukrainą o godz. 18, a równocześnie grać będą Niemcy z Irlandią Północną. I dlatego Restauracja "Na Farnej" jest dla kibiców najlepsza. Będzie można na dwóch ekranach sprawdzać co się dzieje na obu stadionach! 

O godz. 21 dwa ekrany przydadzą się, aby obserwować jak grają Czechy z Turcją i Chorwacja z Hiszpanią. W środę kolejne dwie pary spotkań: Węgry - Portugalia i Austria - Islandia (godz. 18) oraz Włochy - Irlandia i Szwecja - Belgia (godz. 21).   

Euro na Starówce - prawdziwy smak piłki nożnej! 

Emocje gry, komentatorzy i eksperci dwóch stacji telewizyjnych, ciekawostki i żarty - wszystko to w "Euro na Starówce", czyli w Restauracji "Na Farnej" na dwóch wielkich ekranach. Wszystkie mecze Euro 2016. Tylko "Na Farnej" - we wspaniałej kompanii, z najlepszym jedzeniem i piciem!

"Euro na Starówce" - kibicowanie po łomżyńsku!

Fot. wiadomosci.wp.pl/

Maciej Gryguc

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe