Laureaci Konkursu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy"

  • 06.07.2016, 10:54 (aktualizacja 06.07.2016, 11:13)
  • Maciej Gryguc
Laureaci Konkursu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy"
Urząd Skarbowy w Łomży oraz dwa białostockie urzędy skarbowe, czyli Pierwszy i Drugi US, to regionalni laureaci XIV edycji ogólnopolskiego konkursu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy"

Jak przypomina Radosław Hancewicz, rzecznik Izby Skarbowej w Białymstoku, tytuł "US Przyjazny Przedsiębiorcy", nie jest pierwszym tego typu wyróżnieniem przyznanym obu białostockim urzędom skarbowym i US w Łomży. Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku otrzymywał wyróżnienie w każdej edycji konkursu. Natomiast jedenaście razy w gronie wyróżnionych urzędów skarbowych znalazła się białostocka "dwójka", a siedem razy Urząd Skarbowy w Łomży.

Głównym założeniem konkursu organizowanego przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów jest przede wszystkim tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, zwłaszcza poprzez budowanie klimatu wzajemnej życzliwości, akceptacji i zaufania wobec działań podejmowanych przez obie strony. W tegorocznej XIV już edycji konkursu, za promowanie wysokich standardów działalności administracji podatkowej, wyróżniono 66 urzędy skarbowe.

Maciej Gryguc

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe