Serce do rehabilitacji

  • 19.07.2016, 10:49 (aktualizacja 19.07.2016, 11:35)
  • Maciej Gryguc
Serce do rehabilitacji
Rehabilitacja kardiologiczna stacjonarna i dzienna – to nowe usługi medyczne, jakie świadczy Szpital Wojewódzki w Łomży.

Od początku lipca na tego typu zabiegi rehabilitacyjne mogą być kierowani pacjenci po ostrych zespołach wieńcowych, plastyce naczyń wieńcowych, zabiegach kardiochirurgicznych oraz po zaostrzeniach niewydolności serca. Skierowania na rehabilitację kardiologiczną mogą być wystawiane przez lekarza oddziału kardiologicznego, kardiochirurgicznego, chorób wewnętrznych oraz poradni kardiologicznej i rehabilitacyjnej. Kwalifikacja do określonego typu świadczenia (rehabilitacja stacjonarna lub dzienna) dokonywana jest przez lekarza kardiologa,

Pacjenci ze skierowaniami na rehabilitację kardiologiczną winni zgłosić się do Rejestracji Poradni Kardiologicznej w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży, aby ustalić termin kwalifikacji do leczenia.

Maciej Gryguc

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe