Kinowy multipleks i nowe sklepy w Galerii Veneda

  • 04.08.2016, 14:35
  • Maciej Gryguc
Kinowy multipleks i nowe sklepy w Galerii Veneda
Przebudowę Galerii Veneda w Łomży zapowiada spółka Echo Investment. Prace projektowe już się rozpoczęły, a efektem ma być nowoczesne kino z kilkoma salami, a także nowe sklepy, których jeszcze nie ma na lokalnym rynku.

- Galeria Veneda w szybkim czasie stała się nie tylko najpopularniejszym miejscem zakupów, ale także ulubionym miejscem spotkań mieszkańców Łomży i okolic - uzasadnia projekt Marcin Materny,  dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment. - Od trzech lat obiekt notuje wysoką frekwencję, a my cały czas staramy się uzupełniać ofertę i dostarczać marki oczekiwane na lokalnym rynku. Stąd pomysł na przebudowę obiektu i wygospodarowanie miejsca na pierwszy w Łomży kinowy multipleks i kilka nowych sklepów odzieżowych. Jak na razie prace projektowe znajdują się we wczesnej fazie. W IV kwartale br. będziemy mogli przedstawić więcej szczegółów dotyczących tego przedsięwzięcia – dodaje.

Kluczowe znaczenie ma tu słowo "wygospodarowanie". Można przypuszczać, że firma EI nie planuje raczej rozbudowy, a raczej inne urządzenie dotychczasowego obiektu. Prawdopodobnie mniejszą powierzchnię zajmie hipermarket Tesco (lub ewentualnie innego operatora).   

 Galeria Veneda w Łomży u zbiegu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej została otwarta w marcu 2013 roku i już po czterech miesiącach działalności zanotowała milion odwiedzin klientów. Jej całkowita powierzchnia wynosi 40 tys. metrów kwadratowych. z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. Zakupy można robić m.in. w hipermarkecie Tesco Extra, sklepach RTV Euro AGD, Reserved, House, Reporter Young, Ziaja Cropp Town, Mohito, Sinsay, CCC, Rossmann, Orsay, Deichmann, Martes Sport, Kari, Cliff Sport, Apart, 4F, Takko Fashion, Diverse i Zabawkowy Raj. Klienci mają do dyspozycji parking oferujący 600 miejsc postojowych.

W 2014 roku GaleriaVeneda otrzymała wyróżnienie w kategorii Centrum Handlowe Roku w konkursie organizowanym przez Polską Radę Centrów Handlowych. 

Maciej Gryguc

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe