Siła powołania. Światowy dzień opieki hospicyjnej

  • 10.10.2016, 15:06 (aktualizacja 10.10.2016, 15:19)
  • Maciej Gryguc
Siła powołania. Światowy dzień opieki hospicyjnej
Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej przypada w tym roku 10 października. W Domu Opieki Hospicyjnej Łomżyńskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych pod wezwaniem Świętego Ducha to nie jest szczególnie świąteczny dzień. A w zasadzie każdy jest tak samo świąteczny, bo poświęcony ludziom, dla których czas ma znaczenie większe niż dla wszystkich innych.

- Siła fizyczna i psychiczna, którą może dać tylko powołanie – odpowiada Teresa Steckiewicz, prezes ŁTPCh i założycielka Hospicjum w Łomży na pytanie jak ona i personel placówki radzą sobie z codzienną opieką nad pacjentami, którym trzeba poświęcić więcej troski.

Pracownikom i wszystkim przyjaciołom łomżyńskiego Hospicjum w dniu ich święta życzymy wiele siły, podopiecznym - jak najwięcej słonecznych dni.   

Wkrótce w Telewizji Narew i na www.narew.info materiał video o łomżyńskim Hospicjum.

Maciej Gryguc

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe