Hubertus w Ośrodku Rehabilitacji Konnej w Kisielnicy [VIDEO]

  • 27.10.2016, 11:47 (aktualizacja 27.10.2016, 12:36)
  • Red
Hubertus w Ośrodku Rehabilitacji Konnej w Kisielnicy [VIDEO]
Rzęsisty deszcz i chłód nie odstraszył miłośników koni od udziału w zawodach jeździeckich z okazji Dnia Świętego Huberta w Kisielnicy. Ośrodek należący do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży prowadzi hipoterapię dzieci i młodzieży. Wymaga jednak remontu i rozbudowy.

 

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
J.A.
J.A. 02.11.2016, 18:40
Faktycznie stanowisko godne pozazdroszczenia!Też chciałabym je pełnić, zwłaszcza w tak ,,ekskluzywnym'' ośrodku.Proszę popracować sobie w takich warunkach i dopiero wypowiadać się na temat ludzi, którzy tyle lat swojego życia i zdrowia poświęcili chorym dzieciom.Prawo do oceny mają rodzice, którzy z pełną świadomością i ufnością powierzyli pracującym tam terapeutom tych, których kochają najbardziej. Mam też nadzieję, że na zawsze w pamięci osób korzystających z zajęć hipoterapii, zostaną Pan Antoni i Mirek. Odeszli, ale w moich wspomnieniach za swoją miłość do każdego cierpiącego dziecka pozostaną na zawsze.
Kasia
Kasia 30.10.2016, 00:37
najlepsze miejsce w okolicach Łomży :)
Amazonka
Amazonka 28.10.2016, 18:06
Pan Kierownik niestety jest ostatnią osobą, która powinna pracować z dziećmi i zwierzętami...
AgajHan
AgajHan 01.11.2016, 20:27
Jak tam amazonkowa stadnina na fortach pani E.-amazonką?
Gość
Gość 28.10.2016, 14:34
Cóż pan prowadzący naukę jazdy nie ma podejścia do dzieci, mlodziezy. Nauka jest prowadzona w napiętej nerwowej atmosferze, przepełniona krzykiem i słowna agresja.
Nie pośle tam mojego dziecka. Widziałem już kilka niemiłych scen. Zawsze zastanwiam się jak takim ludziom udaje się utrzymać tyle lat na stanowisku. ..
J.A.
J.A. 27.10.2016, 17:00
W Ośrodku Rehabilitacji Konnej w Kisielnicy spełniają się marzenia dzieci i ich rodziców. To bardzo wyjątkowe miejsce, dlatego że pracują tam wyjątkowi ludzie. Nigdy nie należy się poddawać, trzeba zawsze mieć nadzieję,że cierpienie, wysiłek i wspólna troska o jak najlepsze życie każdego dziecka zostanie nagrodzone.

Pozostałe