Zbliża się pierwszy dzień nowego Millenium

  • 05.01.2017, 13:06 (aktualizacja 05.01.2017, 13:35)
  • Red
Zbliża się pierwszy dzień nowego Millenium
Kino wraca do Łomży. Na piątek 27 stycznia Karol Charubin współtwórca -wraz bratem Radosławem - spółki Kino Polska, zapowiada pierwsze projekcje w zupełnie nowym "Millenium".

- Chcemy, aby to było absolutnie wyjątkowe wydarzenie. Uczniowie będą odpoczywać od szkoły - zatem zapraszamy ich do "Millenium". Nie tylko na ten dzień. Mała sala będzie "grać bajkami" przez cały czas - informuje Karol Charubin.

Uczniowie będą mieli 27 stycznia i w kolejne dni ferii w "Millenium" coś specjalnego dla siebie. Ale nie tylko oni.

- Chcemy podziękować łomżyniakom za zainteresowanie, wsparcie i wiele życzliwych słów, jakie słyszeliśmy i jakie wpisywali na naszym profilu oraz cierpliwość, z jaką czekali na powrót kina do miasta. Zorganizujemy tego dnia bezpłatny seans - mówi Karol Charubin.

I dodaje.

- Z ogromną radością i szacunkiem podejmiemy także w specjalny sposób na początku lutego włodarzy Łomży, ludzi kultury i wszystkich , których decyzje i działania pozwoliły nam sprawnie przeprowadzić to duże i wymagające przedsięwzięcie, ale ten pierwszy dzień będzie po prostu dla łomżyniaków. Wszystkich spragnionych dobrego kina pewnie na raz nie pomieścimy, dlatego chciałbym żeby wejściówki trafiły do Widzów i Czytelników Telewizji Narew i Tygodnika Narew oraz portalu narew.info, Słuchaczy Radia Eska Łomża, a także Klientów sklepu meblowego BOSS. Szczegółowo reguły dystrybucji zaproszeń podamy wkrótce na za pośrednictwem wspomnianych mediów oraz naszego profilu na Facebooku - wyjaśnia współwłaściciel "Millenium".

Z udziałem kinomanów chciałby także wybrać film na specjalny pierwszy seans. Na facebookowym profilu Nowe-Kino-Millenium jest już możliwość głosowania na kilka propozycji. Wkrótce podobny konkurs zaproponujemy w mediach Grupy Medialnej Narew. Wśród uczestników zostaną rozlosowane wejściówki na premierowy pokaz. W grę wchodzą przede wszystkim nowości, kórych polskie premiery dystrybutorzy przygotowują na drugą połowę stycznia.

Tymczasem jednak w gruntownie przebudowanym "pałacu X Muzy" przy ul. Wojska Polskiego trwa wyścig z czasem. Dlatego Karol Charubin prosi, żeby na razie jeszcze nazywać 27 stycznia terminem "możliwym".

- Ekipy budowlane i montażowe pracują bardzo intensywnie. Bardzo dziękujemy za profesjonalizm oraz życzliwość Markowi Święszkowskiemu i jego współpracownikom z PGE. Mam nadzieję, że w zapowiadanym terminie wszystko nam się uda, a w najgorszym przypadku ruszymy kilka dni później - podkreśla.

"Millenium" przeniesie widzów z Łomży, Ziemi Łomżyńskiej i odleglejszych miejscowości, w kinową rzeczywistość techniczną, która zacznie docierać do polskich kin w okresie 10 lat.

- Jakość obrazu i dźwięku to dla mnie sprawa priorytetowa - od specjalistycznych materiałów budowlanych zapewniających niezwykłą akustykę po aparaturę projekcyjną z najwyższej półki technologicznej – mówi Karol Charubin. - I tak w naszym kinie będzie.

Nowe „Millenium” będzie miało w swojej ofercie produkcje 3D. Także w tej dziedzinie widzów czeka nowość – wygodne w użyciu okulary do zakupienia na własność za cenę dostosowaną do różnych kieszeni. Nie każdy przecież lubi rzeczy używane przez nieznajomych. Karol Charubin planuje też różnorodne propozycje cenowe. Cennik biletów będzie w zasadzie stały, ze średnią, która nie powinna przekroczyć 25 złotych, ale w planach są np. tańsze wtorki.

- Na kilka dni przed otwarciem ruszamy z systemem zakupowym biletów na facebooku, a już niedługo rozpoczniemy sprzedaż na kolejną odsłonę „Twarzy Greya” - zapowiada.

Najatrakcyjniejszym w Łomży miejscem spędzania czasu „Millenium” stanie się nie tylko ze względu na filmy zaprezentowane w najwyższej jakości technologii, ale także najwyższej jakości smaki: lodów firmy „U Lodziarzy”, deserów, wielu odmian kawy, hot – dogów, napojów (w tym coraz popularniejszych slushy).

- Ktoś z przyjaciół kina „Millenium” pytał na facebooku: czy będzie karmelowy popcorn? Będzie. I słony też – uśmiecha się Karol Charubin.

Przypominamy. 27 stycznia zaplanowany jest pierwszy lot „Sokoła Millenium” z Łomży. No może, jednak nie będą to „Star Wars”. Ale na pewno znakomita nowina dla Łomży. Rozpocznie się nowe „Millenium”.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe