Trwa rekrutacja na studia II stopnia na Politechnice Białostockiej

  • 02.02.2017, 08:44
  • Karolina Łomotowska
Trwa rekrutacja na studia II stopnia na Politechnice Białostockiej
Do piątku, 3 lutego trwa rejestracja na studia II stopnia rozpoczynające się od najbliższego - letniego semestru (w roku akademickim 2016/2017). Politechnika Białostocka oferuje 700 miejsc na 16 kierunkach studiów stacjonarnych i 150 miejsc na 5 kierunkach studiów niestacjonarnych.

Rejestracja odbywa się poprzez system Internetowej Rejestracji Kandydatów (https://irk.pb.edu.pl/2stopien/). Należy założyć konto w IRK, wpisać średnią ocen ze studiów I stopnia i ocenę na dyplomie oraz zapisać się na kierunek/kierunki studiów.

 Kierunki studiów stacjonarnych II stopnia, na które prowadzona jest rekrutacja: architektura, architektura wnętrz, architektura krajobrazu, biotechnologia, budownictwo, gospodarka przestrzenna, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, informatyka, automatyka i robotyka, inżynieria biomedyczna, mechanika i budowa maszyn, logistyka oraz zarządzanie i inżynieria produkcji.

 Rekrutacja prowadzona jest także na studia niestacjonarne II stopnia na kierunki: architektura, architektura wnętrz, informatyka, logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji.

Więcej informacji: http://pb.edu.pl/blog/category/kandydaci/aktualnosci-kandydaci/

Karolina Łomotowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe