Test wiedzy o łomżyńskiej Filharmonii Kameralnej, w którym możesz zdobyć najnowsze płyty

  • 02.02.2017, 10:56
  • Karolina Łomotowska
Test wiedzy o łomżyńskiej Filharmonii Kameralnej, w którym możesz zdobyć najnowsze płyty
Już ostatni dzień trwa test wiedzy, w którym do zdobycia są trzy najnowsze płyty łomżyńskiej Filharmonii Kameralnej. Pierwsza to "Flute reflections", druga "Accordiofonica", a trzecia "Stanisław Moryto".

Wszystkie te trzy płyty zostały wydane pod koniec 2016 roku.  Materiały do nich były nagrywane na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Pierwsza z nich to "Flute reflections", gdzie solistami są Łukasz Długosz i Agata Kielar-Długosz, małżeństwo znakomitych flecistów. Szczególnie Łukasz Długosz to jeden z najwybitniejszych flecistów w Europie, jeśli nie na świecie.

Druga w kolejności nagrywania jest płyta "Accordiofonica". Materiał na nią został nagrany rok temu, a solistą jest Klaudiusz Baran, znakomity polski akordeonista, którego publiczność łomżyńskiej filharmonii zna, bo dwukrotnie u nas koncertował. Na tej płycie znajduje się polska muzyka współczesna, która brzmi bardzo przyjaźnie.

Trzecia to autorska płyta Stanisława Moryto, znakomitego kompozytora od lat tworzącego na przeróżne składy wokalne i instrumentalne. Śpiewa na niej znakomita Anna Mikołajczyk-Niewiedział, jedna z największych polskich gwiazd.

Test wiedzy o łomżyńskiej filharmonii, w którym można zdobyć najnowsze płyty został podzielony na trzy etapy. W pierwszym do zgarnięcia są 4 płyty "Flute reflections". Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Ile płyt ma na swoim koncie łomżyńska Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego?

Odpowiedzi należy udzielać telefonicznie pod numerem: 86 216 74 44

Warunkiem jest również polubienie profilu Telewizji Narew na facebook'u oraz udostępnienie artykułu na swojej osi czasu. '

Zapraszamy do zabawy i czekamy na Wasze zgłoszenia :) Powodzenia!

Karolina Łomotowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe