Informacja dla abonentów VECTRY [VIDEO]

  • 10.02.2017, 07:01 (aktualizacja 10.02.2017, 08:36)
  • K B
Informacja dla abonentów VECTRY [VIDEO]
14 lutego 2017 roku uruchomiona zostanie nowa stacja czołowa sieci VECTRA. Jest to w pełni zautomatyzowane najnowocześniejsze w Polsce centrum, z którego rozprowadzane są programy telewizyjne i radiowe oraz inne usługi medialne do abonentów w całej Polsce. Uruchomienie nowej stacji czołowej wiąże się ze zmianą pozycji niektórych kanałów telewizyjnych. Wykaz kanałów i ich nową pozycję podajemy na dole ekranu.

Użytkowane przez Państwa dekodery wysokiej rozdzielczości wykryją zmiany automatycznie.

 

Aby uaktualnić listę dostępnych programów na dekoderach SD, należy pilotem wyłączyć dekoder na minimum 15 sekund lub przeprowadzić ręcznie proces ponownego wyszukiwania programów.

 

Moduły CI+ instalowane bezpośrednio w telewizorach wymagać będą ponownego wyszukania programów, przeprowadzonego zgodnie z instrukcją telewizora. Instrukcje wyszukiwania programów w najpopularniejszych systemach dla telewizorów (CI+), są również zawarte w dokumencie umieszczonym pod adresem vectra.pl/instrukcje vectra.pl/zmiany

UWAGA – jeśli posiadali Państwo zaprogramowaną listę ulubionych programów, lub korzystali z cyklicznego nagrywania audycji na jednym z kanałów, które zmienią swoją pozycję, należy dane te uaktualnić i dostosować do nowego układu kanałowego.

Instrukcje wyszukiwania programów na wszystkich dekoderach Vectry zostały wydrukowane i dołączone do wysłanych Państwu rachunków. Można je także odnaleźć na stronie www.vectra.pl/instrukcje lub w Strefie Klienta www.ebok.vectra.pl

Uruchomienie nowej stacji czołowej jest ważnym etapem rozwoju sieci - gwarantuje poprawę parametrów jakościowych oraz daje nowe możliwości techniczne, które bezpośrednio przełożą się na poziom satysfakcji widzów.

 

K B
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe