Przy śniadaniu o biznesie

  • 01.03.2017, 10:52 (aktualizacja 01.03.2017, 10:55)
  • Maciej Gryguc
Przy śniadaniu o biznesie
Nową inicjatywę na rzecz integracji środowisk gospodarczych Łomży proponuje prezydent Mariusz Chrzanowski. Zaprasza przedsiębiorców do udziału w śniadaniach biznesowych.

Spotkania będą organizowane cyklicznie, w każdy drugi czwartek miesiąca, a pierwsze z nich odbędzie się 9 marca 2017 r. o godz. 9:00 w siedzibie Parku Przemysłowego Łomża (ul. Sikorskiego 166).
- Śniadania biznesowe są odpowiedzią na oczekiwania przedsiębiorców zgłaszane w trakcie spotkań Społecznego Forum Gospodarczego. Będą odbywały się one w luźniejszej formule niż większość tego typu spotkań – informuje zastępca prezydenta Andrzej Garlicki.

Podkreśla, że mają one służyć poznaniu się młodych i doświadczonych przedsiębiorców, wymianie doświadczeń, nawiązywaniu bliższych relacji biznesowych oraz budowaniu poczucia tożsamości lokalnej społeczności. Są także realizacją Programu Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie promowania lokalnych przedsiębiorców oraz integracji środowiska łomżyńskiego biznesu.

Wszystkich chętnych do udziału w najbliższym „śniadaniu biznesowym” prosimy o potwierdzenie obecności mailowo na adres [email protected] lub telefonicznie 86 2156852.

Maciej Gryguc

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe