Konkursy na dyrektorów Burs Szkolnych

  • 03.03.2017, 08:35 (aktualizacja 03.03.2017, 10:14)
  • Karolina Łomotowska
Konkursy na dyrektorów Burs Szkolnych
Prezydent Mariusz Chrzanowski ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów trzech Burs Szkolnych prowadzonych przez samorząd.

Zainteresowane osoby, spełniające wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 października 2009 r., w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w poszczególnych typach publicznych szkół i rodzajach publicznych placówek, swoje oferty mogą składać do 15 marca br. do godz. 15:30 w Wydziale Edukacji Urzędu Miejskiego, ul. Polna 16 pok. 25 lub przesłać na adres: Urząd Miejski w Łomży, Stary Rynek 14, 18-400 Łomża.

Szczegóły konkursów dostępne są na stronach Biuletynu Informacji Publicznej:

konkurs na dyrektora Bursy Szkolnej nr 1

konkurs na dyrektora Bursy Szkolnej nr 2

konkurs na dyrektora Bursy Szkolnej nr 3

Karolina Łomotowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe