Rolnik szuka żony, „rolnik w szpilkach” - rodzinnego szczęścia - wideo

  • 18.04.2017, 10:47 (aktualizacja 19.04.2017, 14:30)
  • Maciej Gryguc
Rolnik szuka żony, „rolnik w szpilkach” - rodzinnego szczęścia - wideo rolnikszukazony.pl
Telewizja Polska zapowiedziała kolejny sezon jednego ze swoich najpopularniejszych programów - „Rolnik szuka żony”. Tym razem wśród uczestników ma być Małgorzata Sienkiewicz z gminy Śniadowo.

Według oficjalnej wizytówki przygotowanej przez realizatorów programu, Małgorzata ma 27 lat, 170 centymetrów wzrostu. Ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, pracuje z rodzicami – Bożeną i Alojzym - w kilkudziesięciohektarowym gospodarstwie nastawionym na produkcję zwierzęcą. Długowłosa, zgrabna, dziewczyna o pięknym uśmiechu prowadzi również blogi: kulinarny i rolniczy, gdzie sama siebie nazywa „rolnikiem w szpilkach”.

Autorzy „RSŻ” wskazują także inne dziedziny aktywności Małgorzaty Sienkiewicz: udziela się społecznie (także w wyborach samorządowych), tańczy, fotografuje, biega, lubi spędzać czas ze znajomymi.

W tak wypełnionym kalendarzu troszkę może zabrakło jej czasu na poszukanie życiowego partnera. Dlatego zgłosiła się do programu, którego założeniem jest dawanie szans na poznanie się z osobami z innych zakątków Polski.

- Ja cały czas próbuję znaleźć partnera, który będzie podążał za moimi marzeniami, za moimi planami. Nie ukrywam, że potrzebuję tego wsparcia, tej męskiej ręki żeby mnie poprowadziła przez dalsze życie. Zdecydowałam się, kiedy zobaczyłam program świąteczny i te szczęśliwe pary – mówiła Małgorzata w zwiastunie programu.

Jak wynika z zamieszczonych tam wypowiedzi samej bohaterki i jej najbliższych, została rolniczką w wieku 22, gdy okazało się, że jej siostry mają inne plany życiowe. Ale nie narzeka, bo...

- Praca ze zwierzętami to moja pasja – podkreślała. Chce modernizować gospodarstwo. Wydajność mlecznych krów wspomaga radiem w oborze. - Jest jak „szczera iskierka”, zawsze chce pomagać – powiedziała mama Bożena.

Na użytek programu skrótowo opisała swój ideał: brunet, wyższy, pewny siebie, ale zarazem odpowiedzialny i skromny. Problemem nie byłby „kawaler z odzysku”, ani nieduża różnica wieku.

- A przede wszystkim, żeby był dobrym człowiekiem. Żeby uznawał wartości rodzinne, tak, jak ja. Dla mnie miłość wiąże się z wszystkim, co w życiu najpiękniejsze: małżeństwem, dziećmi, radością życia codziennego – mówiła Małgorzata, kandydatka do programu „Rolnik Szuka Żony”.

Emisja kolejnych odcinków nowego sezonu zaplanowana jest na jesień. Przez najbliższe tygodnie Małgorzata oczekuje na listy zainteresowanych poznaniem jej. Więcej szczegółów: rolnikszukazony.tvp.pl

 

Maciej Gryguc

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe