Noc maturzystów. Z matematyką

  • 20.04.2017, 09:00 (aktualizacja 20.04.2017, 09:04)
  • Maciej Gryguc
Noc maturzystów. Z matematyką PB Białystok
Na „Noc Maturzysty” zaprasza w piątek 21 kwietnia Politechnika Białostocka (początek o godz. 18:00).

W programie: "Nocna matura próbna", "Dowodzenie na maturze" i "Matematyka pożyteczna". Spotkania poprowadzą wykładowcy akademiccy i egzaminatorzy maturalni.

Celem przedsięwzięcia skierowanego do maturzystów i nauczycieli jest powtórzenie materiału z matematyki tuż przed maturą. Dodatkowe atrakcje to spotkanie z Petrosem Psyllosem - młodym wynalazcą, studentem Wydziału Informatyki PB oraz stypendystą programu Odkrywcy Diamentów. Uczniowie będą mogli także wybrać się na spacer wirtualny po Politechnice Białostockiej dzięki specjalnej grze i okularom Oculus Rift.

Udział w wydarzeniu, któremu patronują wojewoda podlaski, prezydent Białegostoku, dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, podlaski kurator oświaty i rektor Politechniki Białostockiej, jest bezpłatny.

PROGRAM:

18:00 Dowodzenie na maturze – dr inż. Rajmund Stasiewicz

19:00 Matematyka pożyteczna – dr Marzena Filipowicz-Chomko

20:00 Nocna Matura Próbna – dr Zbigniew Zaczkiewicz

Maciej Gryguc

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe