Pasma sukcesów Carmen Fidei

  • 01.05.2017, 00:08 (aktualizacja 01.05.2017, 00:14)
  • Maciej Gryguc
Pasma sukcesów Carmen Fidei
Z sukcesami bierze udział w ogólnopolskich przeglądach chórów zespół Carmen Fidei z parafii Krzyża Świętego w Łomży pod dyrekcją Michała Rajewskego.

Najnowsze osiągnięcie to Złote Pasmo, czyli I nagroda IX Wojciechowego Festiwalu Pieśni Chóralnej w parafii pw. św. Wojciecha w Starogardzie Gdańskim.   W konkursie rywalizowało 8 zespołów chóralnych z Starogardu Gdańskiego, Nowego nad Wisłą, Grudziądza, Pelplina i Łomży.

Jak poinformowała naszą redakcję Aneta Pruchniewska, głównym punktem Festiwalu była msza przewodnictwem biskupa pelplińskiego Ryszarda Kasyny.

Udział w konkursie był dla łomżyńskich śpiewaków kolejna okazją do konfrontacji osiągnięć, wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy z innymi chórami i dyrygentami.

Maciej Gryguc

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe