Co z tym masztem? Poseł pisze do prezydenta i komendanta [VIDEO i FOTO}

  • 17.05.2017, 14:50 (aktualizacja 19.05.2017, 09:45)
  • Maciej Gryguc
Co z tym masztem? Poseł pisze do prezydenta i komendanta [VIDEO i FOTO}
Wyjaśnienia sprawy „znikającego masztu” z flagą Unii Europejskiej przed łomżyńskim Ratuszem domaga się poseł Robert Tyszkiewicz, lider Platformy Obywatelskiej w województwie. Zwrócił się w tej sprawie do prezydenta Łomży i komendanta wojewódzkiego policji.

Opinię publiczną parlamentarzysta poinformował podczas spotkania z dziennikarzami na Starym Rynku w Łomży. W pobliżu Ratusza i masztów z flagami, które wzbudzają od pewnego czasu wiele emocji. Towarzyszyli mu łomżyński radny Maciej Borysewicz i pozostali samorządowcy PO oraz grupa Młodych Demokratów.

Maciej Gryguc

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Z sąsiedztwa
Z sąsiedztwa 18.05.2017, 08:31
Borysewicz dybał na prezydenta, aż przydybał. Ile satysfakcji słychać w głosie Tyszkiewicza. Nie mogą ciągle znieść przegranej. Ciekawe, czy o polską flagę tak by walczyli. Milczeli, gdy Wojewódzki włożył białoczerwoną w psią kupę.
Stanisław
Stanisław 17.05.2017, 20:51
Też mi afera. Chłopcy chyba nie mają ciekawszych rzeczy do śledzenia. Wielki orator Tyszkiewicz Robert dal popis krasomówstwa. Ha, ha. Wtórował mu kolejny łomżyński klepak. Wszystko wypadło pożal się Boże. Publikę stanowili; zażenowana radna PO Śledziewska z córką, radny PO Oszkinis z żoną i dwóch nawiedzonych kawalerów z karteczkami. Ot, i całe PeOwskie zgromadzenie przed ratuszem. Śmiechu warte.

Pozostałe