PKS Łomża- z nami wycieczka się uda

  • 27.05.2017, 14:45
  • Maciej Gryguc
PKS Łomża- z nami wycieczka się uda PKS Łomża
Przedsiębiorstwo PKS w Łomży uprzejmie zaprasza do korzystania z usługi wynajmu autobusów do celów turystycznych lub okolicznościowych.

Jesteśmy w stanie dostosować ofertę do potrzeb klienta. W ramach tych usług gwarantujemy szybką i fachową obsługę. Podstawiane przez nas autobusy spełniają wszystkie wymogi w zakresie stanu technicznego, jak również bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dysponujemy kierowcami z wysokimi kwalifikacjami oraz dużym doświadczeniem zawodowym. Zapewniamy przy tym zawsze wygodną i terminową podróż.

Zapraszamy do współpracy oraz do korzystania z naszych usług po bardzo konkurencyjnych cenach.

Szczegółowe informacje dotyczące w/w usług można uzyskać w siedzibie Przedsiębiorstwa, w Dziale Przewozów Pasażerskich, pokój 70 lub 68, jak również telefonicznie pod numerem (0-86) 218-82-81 wew.60 lub 48.

 

PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWEJ KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ  W ŁOMŻY

18-400 Łomża, Al. Piłsudskiego 88

e-mail:[email protected]    tel. (086) 218-82-81, Fax (086) 218-17-65

 

 

Maciej Gryguc

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe