Beata Orzołek - z podlaskiego oddziału do warszawskiej centrali

  • 09.06.2017, 15:08 (aktualizacja 09.06.2017, 15:48)
  • Maciej Gryguc
Beata Orzołek - z podlaskiego oddziału do warszawskiej centrali ARiMR
Jak poinformowała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, „7 czerwca 2017 r. Beata Orzołek została powołana na stanowisko zastępcy prezesa ARiMR”.

Do tego dnia Beata Alina Orzołek kierowała Podlaskim Oddziałem Regionalnym ARiMR w Łomży.

Oficjalny biogram nowej wiceprezes umieszczony na stronie ARiMR:

Beata Orzołek urodziła się w 1970 r. w Piszu. Jest doktorem inżynierem nauk rolniczych w zakresie inżynierii rolniczej, absolwentką dwóch uczelni - Akademii Rolniczo - Technicznej w Olsztynie oraz Instytutu Budownictwa, Mechanizacji i Elektryfikacji Rolnictwa w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w sektorze rolniczym i administracji państwowej. Była dyrektorem Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, doradcą w prywatnych firmach działających w rolnictwie, a w końcu kierownikiem Biura Powiatowego w Kolnie i później dyrektorem Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR.

Ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, brała udział w krajowych i zagranicznych szkoleniach dotyczących m.in. funduszy strukturalnych UE, czy rozwoju gospodarstw rolnych.

Zamężna, jedna córka, posługuje się językiem niemieckim i rosyjskim.

Lubi literaturę piękną i muzykę klasyczną.

Beata Orzołek nadzoruje: Departament Baz Referencyjnych i Kontroli Terenowych, Departament Ewidencji Producentów i Rejestracji Zwierząt oraz Departament Płatności Bezpośrednich”.

Wraz z awansem Beaty Orzołek prezes ARiMR Dariusz Golec zadecydował o obsadzie stanowiska dyrektora Podlaskiego Oddziału ARiMR w Łomży. Od 8 czerwca został nim Wiesław Tadeusz Grzymała, dotychczasowy zastępca dyrektora, a zarazem przewodniczący Rady Miejskiej Łomży.

fot. Prezes ARiMR Dariusz Golec i Beata Orzołek

zdjęcie 2: Beata Orzołek i Wiesław Grzymała wraz ze współpracownikami Oddziału ARiMR w Łomży   

Maciej Gryguc

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe