Torby medyczne dla strażaków od ARiMR

  • 05.09.2017, 09:22 (aktualizacja 05.09.2017, 09:35)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Torby medyczne dla strażaków od ARiMR
Dzieci, mieszkające na wsi mają wiele sposobów spędzania wolnego czasu. Niektóre z nich niosą jednak ze sobą zagrożenia. Wakacje to w dodatku okres intensywnych prac w gospodarstwie, właśnie wtedy bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

W siedzibie Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa odbyło się wręczenie toreb medycznych jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych, które brały udział w konkursie na temat bezpieczeństwa na wsi.

- Myślę, że częściej będziemy brać udział w takich akcjach, ponieważ dzięki temu mogliśmy wygrać torbę, która pomaga przy ratowaniu ludzkiego życia – mówiła Agata Grzymkowska z OSP Wizna.

ARiMR przygotowała konkurs, który polegał na przygotowaniu krótkiego – 60 – 120 sekund - filmu promocyjnego lub reklamowego ujętego w formie multimedialnej o tematyce promującej bezpieczną zabawę i pracę na wsi podczas wakacji.

- Polska wieś zmienia się. Obecnie coraz bardziej pracę ludzką zastępują maszyny. Nie oznacza to, że ta praca jest bezpieczna. Konkurs na film promocyjny miał zwrócić uwagę na bezpieczeństwo na wsi – podkreślał Wiesław Tadeusz Grzymała, dyrektor ARiMR.

Konkurs podzielony został na dwa etapy: wojewódzki i ogólnopolski. W województwie podlaskim udział brały cztery Ochotnicze Straże Pożarne z: Wizny, Nowogrodu, Jednaczewa, Jeleniewa koło Suwałk. Do ogólnopolskiego etapu został wytypowany filmik promocyjny OSP Nowogród przygotowany przez Karola Babiela i Grzegorza Palkę.

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe