Prawdziwy nie chce łapówki

  • 27.10.2017, 15:21 (aktualizacja 27.10.2017, 15:38)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Prawdziwy nie chce łapówki
Informacje o próbach wyłudzania pieniędzy przez fałszywych kontrolerów biletów komunikacji miejskiej otrzymało łomżyńskie MPK.

Jak informuje przedsiębiorstwo, oszuści pojawili się kilka dni temu i próbowali sprawdzać bilety w jednym z autobusów. Ważny szczegół: osoby te nie miały identyfikatorów ani upoważnień do kontroli.

Jeśli zauważą Państwo takie zdarzenie lub macie wątpliwości co do tego, czy osoba kontrolująca bilety jest do tego uprawniona, bardzo prosimy o jak najszybsze poinformowanie kierowcy autobusu” - głosi komunikat MPK.

Przedsiębiorstwo prosi też o zachowanie ostrożności, zwłaszcza gdy pseudokontrolerzy domagają się pieniędzy w zamian za "darowanie" kary. Przypominamy pasażerom, że osobami uprawnionymi do kontroli biletów w autobusach komunikacji miejskiej w Łomży są kierowcy MPK oraz kontrolerzy firmy BATEX (Warszawa, ulica Stanisława Tołwińskiego 10 lok.30).

Zawsze w trakcie sprawdzania biletów kontrolerzy posiadają widoczny identyfikator uprawniający do kontroli!

Identyfikator powinien zawierać:

- nazwę firmy uprawnionej do kontroli biletów,

- datę ważności,

- zdjęcie kontrolera,

- numer służbowy kontrolera,

- pieczęć i podpis dyrektora MPK ZB w Łomży.

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Małgola
Małgola 01.08.2019, 21:09
Taki gruby z wąsem chciał odemnie wyciągnąć kase i był podpis mpk i nazwa batex .ale mu nie dałam

Pozostałe