Dziewczyny i kosze

  • 14.11.2017, 12:49 (aktualizacja 14.11.2017, 13:09)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Dziewczyny i kosze
III Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt „UKS 4 Łomża Basket Cup 2017” za nami.

W Hali Olimpijczyków Polskich zagrały cztery drużyny dziewcząt: UKS 4 Łomża, UKS 3 Ełk, UKS 5 Nenufar Ełk i UKS 45 Białystok. Najlepszą drużyną okazała się UKS 3 z Ełku.

- Wynik nie jest teraz najważniejszy. Jesteśmy praktycznie najmłodszym zespołem, fajnie, że możemy grać i się przy tym dobrze bawić - mówi Weronika Gontarska z UKS 4 Łomża. - Nie idzie nam dzisiaj najlepiej, ale atmosfera jest naprawdę przyjemna. Dziewczynki na razie się uczą, jestem dumny z ich postawy nie załamują się, walczą. Świetna organizacja. Rodzice zadbali, żeby wszystkie drużyny nie były głodne, dlatego przygotowali stół z różnymi kanapkami, ciastami, owocami i oczywiście zimne i ciepłe napoje. To miłe z ich strony - mówi Marcin Piotrowski trener UKS 4 Łomża.

Zespoły przyjezdne doceniły wysiłek organizatorów i atmosferę turnieju.

- W Łomży nas przywitano bardzo przyjemnie. Rywalizacja z innymi zespołami nie przeszkadza, aby się dobrze dogadywać. Jest przyjemnie. Przede wszystkim cieszę się z wygranej naszego zespołu- akcentuje Gabriela Kowzon z UKS 3 Ełk.

Honory gospodarzy turnieju pełnili prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski oraz Andrzej Modzelewski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wyniki:

1.UKS 3 Ełk

2.UKS 5 Nenufar Ełk

3.UKS 45 Białystok

4. UKS 4 Łomża

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe