Mniej hazardu w Zambrowie

  • 4.02.2018, 15:06 (aktualizacja 04.02.2018 15:09)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Mniej hazardu w Zambrowie KAS Białystok
Nielegalne automaty do gier hazardowych znaleźli i zabezpieczyli w Zambrowie funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży.
KAS zajmuje się m. in. zwalczaniem hazardowej "szarej strefy". Jak informuje aspirant Maciej Czarnecki z zespołu prasowego Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku, efekty przyniosła jedna z ostatnich akcji w tej dziedzinie  przeprowadzona przez  funkcjonariuszy Służby Celno - Skarbowej z Łomży. Skontrolowali oni 2 lokale w Zambrowie, co do których zachodziło podejrzenie, że są w nich urządzane nielegalne gry hazardowe.  "Podejrzenia mundurowych okazały się trafne. Po wejściu do pomieszczeń wyposażonych m.in. w monitoring służący do selekcji klientów funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 7 nielegalnie działających maszyn do gier hazardowych" - relacjonuje asp. Maciej Czarnecki. 

Organizatorom procederu grożą wysokie kary grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności. Oprócz sankcji karnych zgodnie z przepisami obowiązującymi od 1 kwietnia 2017 roku osoby urządzające tego typu nielegalne gry muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. od każdego automatu.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe