Piękną być… [FOTO]

  • 11.02.2018, 22:27 (aktualizacja 12.02.2018 13:24)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Piękną być… [FOTO] Joanna Osińska
19:00. Sala restauracji Concordia w Łomży. Światła gasną, reflektory rozbłyskują, a na scenę wchodzi 30 pięknych, młodych kobiet. Każdej z nich przyświeca jeden cel. Zdobyć koronę najpiękniejszej.

Przez niemal trzy godziny widownia mogła obserwować pokazy i liczne prezentacje. Dziewczęta dumnie kroczyły po deskach sceny w wytwornych sukniach, strojach fashion, kostiumach kąpielowych oraz bieliźnie. Wszystko opatrzone choreografią, dobrą muzyką oraz efektami świetlnymi. Każda z nich chciała wypaść jak najlepiej.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Udział w takim konkursie to bez wątpienia ogromny stres i cały wachlarz emocji. Ich sylwetka, uśmiech, uroda oraz intelekt poddawane są szczegółowej ocenie. Tylko jeden, jedyny wieczór i jedna, jedyna możliwość, by zaprezentować siebie. Wydobyć to, co najlepsze.

Po czterech miesiącach przygotowań jury wybrało tę najpiękniejszą, honorując ją koroną, pięknymi kwiatami i masą upominków.

Zaszczytny tytuł Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018 przypadł łomżyniance, Elwirze Talkowskiej, która oczarowała jurorów szykiem i gracją z jaką poruszała się po wybiegu. I Wicemiss została Patrycja Kowalewska, kandydatka z Małego Płocka, natomiast II Wicemiss Jolanta Godlewska z Przytuł.

- Jestem bardzo szczęśliwa . Nie spodziewałam się wygranej. Spełniło się jedno z moich największych marzeń. Mogę zapewnić, że będę dzielnie pełniła obowiązki miss i godnie reprezentowała Ziemię Łomżyńską –  nie kryła wzruszenia Elwira Talkowska.

O tytuł najpiękniejszej rywalizowały także nieco młodsze kobiety. Swą delikatnością i dziewczęcym urokiem jury zachwyciła Wiktoria Wiśniewska zdobywając tytuł Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej. Korona I Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej przyozdobiła głowę Zuzanny Poteraj z Łomży, zaś II Wicemiss Izabeli Grabowskiej z Jedwabnego.

- Nadal nie mogę w to uwierzyć. Jestem bardzo szczęśliwa i zaskoczona. Mam nadzieję, że nie zawiodę tych, którzy we mnie wierzyli oddając swój głos- mówiła Wiktoria Wiśniewska

Każda dziewcząt na swój sposób odznaczała się urodą, wdziękiem czy powabem. Ocena tych cech nie zawsze należy do najłatwiejszych. Zdaniem Mariusza Chrzanowskiego prezydenta Łomży tytuł najpiękniejszej kobiety w naszym mieście najbardziej należał się Natalii Gawek, która  ubrana w swą koronę będzie reprezentowała Łomżę podczas uroczystości będących częścią obchodów 600-lecia nadania praw miejskich.

- Czuję się niesamowicie. Tytuł, który zdobyłam zamierzam nosić z dumą, promując nasze miasto – zapewniała tuż po ogłoszeniu wyników Natalia Gawek.

Spośród 32 pięknych kandydatek wyłowiono trzy dziewczęta, które zostały nagrodzone „dzikimi kartami”. Drzwi do światowej kariery zostały uchylone dla Joanny Kruk, Katarzyny Piątkowskiej oraz Izabeli Chludzińskiej.

Choć wieczór pełen emocji i wzruszeń dobiegł końca i spośród kandydatek wybrano te najpiękniejsze, które swe korony będą dumnie nosić przez najbliższy rok, to tak naprawdę zwyciężczyniami są wszystkie. Bowiem każda z nich jest wyjątkowa  poprzez swą indywidualność.

Jak twierdziła Coco Chanel, kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok. Mieszkankom Ziemi Łomżyńskiej z całą pewnością tego nie brakuje. I gdyby Gabrielle „Coco” Bonheur Chanel miała okazję je poznać, podbiłyby jej serce tak samo jak Chanel No.5 podbiło serca kobiet na całym świecie.

- Marlena Siok | Narew.info

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ania.k
ania.k 11.02.2018, 23:19
Ale kandydatek było 30. Było być ...

Pozostałe