Oszustki w akcji. "Na pracownika spółdzielni"

  • 12.02.2018, 06:44 (aktualizacja 12.02.2018, 07:27)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Oszustki w akcji. "Na pracownika spółdzielni" grajewo24.pl
Fatalnie skończyło się dla mieszkanki osiedla SM "Perspektywa" w Łomży zetknięcie z oszustkami. Straciła pieniądze, jakie miała w domu.

Starsza pani wpuściła  do mieszkania dwie młode kobiety, które rzekomo przyszły spisać stan wodomierzy. Odwróciły jej uwagę dosłownie na kilkanaście sekund i skradły pieniądze. Skąd wiedziały, gdzie szukać? Nie wiadomo.

- Apeluję przede wszystkim o ostrożność i rozwagę - mówi Leszek Konopka, prezes "Perspektywy". - My także staramy się, aby lokatorzy mieli w tej sprawie poczucie bezpieczeństwa. Odczytów wodomierzy dokonują zawsze te same osoby i są to wyłącznie mężczyźni. Mam nadzieję, że są już znani mieszkańcom naszych bloków. Wiele osób stosuje też metodę samodzielnego spisywania stanu zużycia wody i pozostawiania tej informacji na drzwiach. Unika się wtedy wpuszczania do domu  osoby z zewnątrz. Można również informację z wodomierzy dostarczyć do siedziby spółdzielni przy ulicy Kazańskiej i tam odebrać rachunek. Prosimy korzystać z tych rozwiązań, jeżeli się Państwo obawiają ewentualnych złodziei. Nic się nie stanie jeżeli rachunek zostanie zapłacony dzień czy dwa później.  W przypadku jakichkolwiek  wątpliwości  co do osób podających się za pracowników, prosimy o kontakt ze Spółdzielnią pod czynnym całą dobę numerem telefonu: 86 218 24 91 lub 86 218 63 38 - dodaje prezes Leszek Konopka.

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe