100 kg nielegalnego tytoniu w Śniadowie

  • 15.02.2018, 14:02 (aktualizacja 15.02.2018, 14:08)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook
100 kg nielegalnego tytoniu w Śniadowie
100 kg tytoniu do palenia bez znaków skarbowych akcyzy przechwycili łomżyńscy funkcjonariusze Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Nielegalny towar o szacunkowej wartości rynkowej blisko 70 tys. złotych mundurowi znaleźli podczas kontroli drogowej w gminie Śniadowo.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży podczas patrolowania terenu gminy Śniadowo zatrzymali do kontroli audi, którym kierowała 35-letnia mieszkanka Łomży. W wyniku przeszukania niemieckiego auta mundurowi znaleźli 5 dwudziestokilogramowych worków z nielegalnym tytoniem do palenia.

Łomżynianka przyznała się do ujawnionego towaru i złożyła wniosek o dobrowolne poddanie się odpowiedzialności. Kobiecie przedstawiono już zarzut popełnienia przestępstwa karnego skarbowego – tzw. paserstwa akcyzowego, za które grozi wysoka kara grzywny.

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe