Faworyt jest, kandydata jeszcze nie ma

  • 27.03.2018, 14:36 (aktualizacja 27.03.2018, 14:46)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Faworyt jest, kandydata jeszcze nie ma Pixabay
Decyzje w sprawie kandydata na prezydenta Łomży jeszcze nie zapadły – akcentuje wyraźnie Sebastian Łukaszewicz, sekretarz Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w Białymstoku. Jak dodaje, Łomża nie jest tu żadnym wyjątkiem, ponieważ w żadnym innym miejscu kraju kandydaci w nadchodzących wyborach samorządowych nie zostali jeszcze wskazani.

- Być może nieporozumienie powstało ze względu na informację, że „coś” w tej sprawie ma się wydarzyć do połowy marca. Był to jednak termin przekazywania z okręgów do Warszawy informacji o „kandydatach na kandydatów” na prezydentów, burmistrzów, wojtów, w wyborach samorządów województw i powiatów – dodaje.

Sebastian Łukaszewicz wie o internetowej dyskusji, która rozgorzała w Łomży na forach wokół artykułów nawiązujących do samorządowej elekcji. Emocje i opinie były skrajne – obecny prezydent Mariusz Chrzanowski nie ma szans, aby zostać kandydatem, obecny prezydent Mariusz Chrzanowski jest już na pewno kandydatem. Pojawiły się przy tej okazji nazwiska osób, które mają być jego „wewnętrznymi” rywalami do stanowiska prezydenta.

- Mogę tylko potwierdzić, że wszystkie wskazywane nazwiska były przekazywane do centrali PiS w Warszawie – mówi sekretarz partii w regionie.

Oliwy do przedwyborczego ognia dyskusji dolały informacje o obradach PiS w siedzibie przy ul. Nowogrodzkiej w minionym tygodniu. Według nieoficjalnych informacji, jakie uzyskaliśmy, bardzo mocną pozycję, wręcz zdecydowanego faworyta, uzyskał tam prezydent Mariusz Chrzanowski.

- Mogę tylko powtórzyć: żadne ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły. W sprawie takiego miasta jak Łomża, zapadną w Warszawie. Ogłoszone zostaną naprawdopdobniej na przełomie kwietnia i maja na specjalnej konwencji – podkreśla Sebastian Łukaszewicz.

I dodaje bardzo znaczącą uwagę: kandydat na prezydenta Łomży na pewno będzie członkiem Prawa i Sprawiedliwości.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe