Akademiczki z PWSIiP zagrają w finale

  • 29.03.2018, 08:06 (aktualizacja 29.03.2018, 08:09)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Akademiczki z PWSIiP zagrają w finale PWSIiP Łomża
Znakomicie spisał się kobiecy zespół Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży w półfinale Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym. Panie dotarły do finału zawodów w Łodzi i zakwalifikowały się do 16 najlepszych w Polsce drużyn uczelnianych.

Gospodarzem turnieju był AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Łomżyńska PWSIiP wystawiła dwie swoje reprezentacje. Kobiety zagrały w składzie: Weronika Łuba - pracownik akademicki, Monika Żbikowska - studentka kierunku Zarządzanie, Aleksandra Krukowska- studentka kierunku Wychowanie Fizyczne, Ewelina Dębkowska- studentka kierunku Wychowanie Fizyczne; męską ekipę tworzyli Hubert Laskowski - student kierunku Wychowanie Fizyczne, Waldemar Rykaczewski- student kierunku Wychowanie Fizyczne i  Damian Rogowski- student kierunku Zarządzanie. Panowie zajęli ostatecznie 10 miejsce. 

Natomiast drużyna kobiet dotarła aż do finału, w którym niestety musiała uznać wyższość rywalek z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W drodze do finału łomżynianki pokonały następujące ekipy: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie, Politechnikę Łódzką i Uniwersytet Łódzki. Zapewniły sobie tym samym prawo startu w Finale Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym, który odbędzie się 14-15.04.2018r. w hali sportowej Uniwersytetu Warszawskiego. W turnieju wystartuje 16 najlepszych reprezentacji Uczelni w kraju. 

Najlepsze ,,trójki” turnieju:

Kobiety: 

I - Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

II - Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

III - Politechnika Białostocka

Mężczyźni:

I - Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

II - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

III - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe