Malarstwo i kwiaty

  • 08.04.2018, 19:27 (aktualizacja 09.04.2018, 14:47)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Malarstwo i kwiaty
Na wystawę malarstwa Doroty Karczewskiej i kompozycji kwiatowych Ewy Czerskiej zapraszają Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży i Klub Wojskowy w Łomży.

W programie występ artystów z Filharmonii Narodowej w Warszawie.

"Działanie sztuki polega na zdolności ludzi do zarażania się uczuciami innych ludzi"  - słowa Lwa Tołstoja wykorzystują jako motto organizatorzy wystawy.

Portrety, krajobrazy oraz motywy florystyczne to jeden z tematów przedstawianych na wystawie Ewy Czerskiej i Doroty Karczewskiej. Ewa Czerska  ukończyła studia na Akademii Rolniczej na Wydziale  Ogrodnictwo w Lublinie. Dorota Karczewska  ukończyła studia Wychowanie Plastyczne w Instytucie  Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie oraz Wzornictwo Ogrodowe na  SGGW w Warszawie.

Prezentowane prace są niewielkim fragmentem twórczości dwóch  nauczycielek przedmiotów zawodowych uczących na kierunku technik  architektury krajobrazu w Zespole Szkół Weterynaryjnych i  Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży, które poprzez swoją pracę próbują  "zarazić" miłością do sztuki młodych ludzi.

Wernisaż wystawy odbędzie się 10 kwietnia 2018 roku, o godzinie 18.00, w Galerii  N w Łomży, Al. Legionów 133. Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe