Wsparcie rolników, to ich cel [VIDEO i FOTO]

  • 12.04.2018, 14:04 (aktualizacja 12.04.2018 14:28)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook
Wsparcie rolników, to ich cel [VIDEO i FOTO]
Postęp w rolnictwie nie byłby możliwy, gdyby nie modernizacja, która wymaga nieustannych zmian. Doskonale wie o tym Biuro Powiatowe oraz Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży, który dla rolników i nie tylko postanowił zorganizować Dzień Otwarty.

Inicjatywa miała nie tylko przybliżyć wszystkim zainteresowanym pracę Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, ale także efektywnie pomóc rolnikom radzić sobie z nowymi regułami składania wniosków o dopłaty. Tego dnia rolnicy mogli skorzystać z pomocy w założeniu konta do aplikacji eWniosek Plus, uzyskać informację o zmianach, jakie zaszły w obsłudze wniosku w 2018 roku, zyskać informację o sposobie działania aplikacji eWniosek Plus, skorzystać z dostępu do komputera, a także uzyskać pomoc techniczną przy wysyłce wniosku w specjalnym punkcie pomocy technicznej.

Fachowe kompendium wiedzy i porcję zabawy otrzymały także dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 w Łomży. Pogadanka o rolnictwie, miękki fotel dyrektora, na który chętnych nie brakowało i lekcja bezpieczeństwa ze Strażakami Ochotnikami z Kupisk przyniosła najmłodszym wiele radości.

W inicjatywę włączyła się także Gmina Łomża, której potencjałem gospodarczym jest głównie rolnictwo z dobrze rozwiniętą hodowlą bydła mlecznego.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wspiera rozwój rolnictwa i obszarów wiejskich wykorzystujac wszelkie możliwości finansowe oraz technologiczne jakie daje Unii Europejskiej, a także udzielając rolnikom pomocy ze środków krajowych.

 

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ewamiod23
ewamiod23 12.04.2018, 23:32
Dobry materiał. Naprawdę ARiMR jest spoko pomocny ludziom, rolnikom przede wszystkim. Ale ta pani dziennikarka nie chcąc obrażać portalu nie ma podejścia do dzieci, straszne wyrachowanie i traktowanie dzieci i ludzi wokół z góry. A nasz kochany wójt tak dalej trzymaj. Pozdrawiam Ewa Mioduszewska. I dziękuję portalowi za umieszczenie mojej córci na filmiku. I dziękuję panu, który filmował film

Pozostałe