Rusza przebudowa Hali Targowej. Nie parkuj auta

  • 17.04.2018, 12:19 (aktualizacja 17.04.2018, 12:30)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook
Rusza przebudowa Hali Targowej. Nie parkuj auta
W związku z przekazaniem placu budowy pod przebudowę Hali Targowej na Halę Kultury i planowanym w środę 18 kwietnia 2018 r. rozpoczęciem prac przygotowawczych do realizacji inwestycji, władze miasta, w imieniu wykonawcy zwracają się z prośbą o nieparkowanie pojazdów w bezpośrednim sąsiedztwie tego obiektu.

Aby uniknąć problemu parkingowego przygotowano około stu dodatkowych miejsc postojowych pomiędzy Muzeum Północno –Mazowieckim, a budynkiem dawnego hotelu Metropol, przy ul. Giełczyńskiej w Łomży.
Przypomnijmy, przebudowę zabytkowej Hali Targowej na Halę Kultury realizuje firma MK-BUD z Białegostoku. Koszt wykonania inwestycji wyniesie 12 mln 850 tys. zł. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego dofinansowało ją w wysokości prawie 10 milionów złotych środkami pochodzącymi z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Prace powinny zakończyć się w sierpniu przyszłego roku.

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe