Nowe obowiązki posła Roberta Tyszkiewicza

  • 23.04.2018, 01:38 (aktualizacja 23.04.2018, 01:42)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Nowe obowiązki posła Roberta Tyszkiewicza
Obowiązki sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej pełni poseł Robert Tyszkiewicz z Białegostoku. Tymczasowo - podkreślają władze partii.

Awans w strukturach PO poseł i lider partii w województwie podlaskim  otrzymał w związku z sytuacją wokół dotychczasowego sekretarza, posła Stanisława Gawłowskiego. Kilka dni temu stracił immunitet, usłyszał zarzuty natury korupcyjnej i został tymczasowo aresztowany. Władze PO są absolutnie przekonane, że Stanisław Gawłowski jest niewinny, zostanie wkrótce oczyszczony z podejrzeń i znów będzie sprawował swoja funkcję . Sekretarz generalny ma jednak tyle bieżących obowiązków, że niezbędne stało się wyznaczenie kogoś, kto je będzie czasowo wypełniał.

Robert Tyszkiewicz to bardzo doświadczony i ceniony parlamentarzysta PO, poseł od czterech kadencji. W obecnej jest wiceprzewodniczącym sejmowej komisji spraw zagranicznych, przewodniczącym poselskiego zespołu do spraw Białorusi. Był szefem kampanii wyborczej prezydenta Bronisława Komorowskiego. Postrzegany jest jako bliski współpracownik obecnego lidera PO Grzegorza Schetyny.

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe